a wiecie kto gubi te barwy


gubia je ci ktorzy chojrakuja najbardziej... mysli ze jak wypije jeden z drugim alko, pojdzie na d3 i pospiewa kilka utworow anty to jest huliganem i moze sie wozic wzsedzie po miescie w barwach... takich jest sporo i dalej bedzie to samo.. WSTYD i tyle