Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
zieniu.nazawsze
Member
Od: 06.2009
Offline
#
8413
02.06.2009, 22:03
Kibicka15
napisał(a):
co to za PAN koło Dawidowskiego T. ?
blondyn, który jest na co drugim zdjęciu z meczu
mnie też to zaintrygowało, przecież nie trzymali się za ręce ...
zieniu.nazawsze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zieniu.nazawsze
Znajdź inne posty napisane przez zieniu.nazawsze