Wyświetl pojedynczy post
zieniu.nazawsze
Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8413
Stary 02.06.2009, 22:03
Kibicka15 napisał(a):Wyświetl post
co to za PAN koło Dawidowskiego T. ?

blondyn, który jest na co drugim zdjęciu z meczu mnie też to zaintrygowało, przecież nie trzymali się za ręce ...
Odpowiedz cytując