Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 02.06.2009, 21:52
Lupo napisał(a):Wyświetl post
Weź ze sobą to wezwanie, legitymacje szkolną lub jakiś dokument, że się uczysz no i zdjęcie.
Tylko jaki to dokument, skoro naukę zakończyłem 24 kwietnia br.? A ze szkoły żadnych kwitów nie brałem.


Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Kumpel mi mówił, że trzeba zdjęcie, do tego dokument tożsamości i ten papier o rejestracji przedpoborowej. Ja mam za dwa tygodnie Mówił, że żadnych zaświadczeń o pobieraniu nauki nie trzeba.
Na odwrocie coś piszę o zdjęciu 3x4 cm. Nie mam takiego. Da radę jak zaniosę fotkę rozmiaru dowodowego?
the end
Odpowiedz cytując