Lupo napisał(a):

|
Weź ze sobą to wezwanie, legitymacje szkolną lub jakiś dokument, że się uczysz no i zdjęcie.
|
Tylko jaki to dokument, skoro naukę zakończyłem 24 kwietnia br.?

A ze szkoły żadnych kwitów nie brałem.
Aro1234 napisał(a):

Kumpel mi mówił, że trzeba zdjęcie, do tego dokument tożsamości i ten papier o rejestracji przedpoborowej. Ja mam za dwa tygodnie Mówił, że żadnych zaświadczeń o pobieraniu nauki nie trzeba.
|
Na odwrocie coś piszę o zdjęciu 3x4 cm. Nie mam takiego. Da radę jak zaniosę fotkę rozmiaru dowodowego?