wisl@k_TS napisał(a):

|
Z racji, że dostałem na jutro wezwanie do kwalifikacji wojskowej to mam zapytanie z czym tam idę? Tzn. czy wystarczy samo to wezwanie i potwierdzenie zgłoszenia się do rejestracji przedpoborowych (którą to dostawało się jakoś w październiku)?
|
Kumpel mi mówił, że trzeba zdjęcie, do tego dokument tożsamości i ten papier o rejestracji przedpoborowej. Ja mam za dwa tygodnie

Mówił, że żadnych zaświadczeń o pobieraniu nauki nie trzeba.