Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 02.06.2009, 21:42
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Z racji, że dostałem na jutro wezwanie do kwalifikacji wojskowej to mam zapytanie z czym tam idę? Tzn. czy wystarczy samo to wezwanie i potwierdzenie zgłoszenia się do rejestracji przedpoborowych (którą to dostawało się jakoś w październiku)?
Kumpel mi mówił, że trzeba zdjęcie, do tego dokument tożsamości i ten papier o rejestracji przedpoborowej. Ja mam za dwa tygodnie Mówił, że żadnych zaświadczeń o pobieraniu nauki nie trzeba.
Odpowiedz cytując