qchar90 napisał(a):

Paweł Brożek (Wisła Kraków) - Dwukrotny najlepszy strzelec ligi nie ukrywa w rozmowach z kolegami z zespołu, że chce opuścić Wawel. Podobno powodem tej decyzji są jego niezbyt dobre relacje z Maciejem Skorża.
źródło futbol.pl
co za brednie pismaki wypisuja...
|
jak zawsze... juz raz pisali, a potem Pawel przytulil sie do Skorzy podczas meczu i wszystko bylo OK
