Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.06.2009, 20:08
Z forum Lecha, powod dla ktorego kibice Lecha spiewali przy 2-2 "Kolejorz gramy do konca"
Cytat:
Nigdy nie byliśmy viceMISTRZEM, no i za 3 miejsce jest jednak mniej kasy niż za 2.
Jednym slowem, sprzedali swoja zgode za bodaj 200 tys. zlotych. A to ci przyjaciele
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując