Z forum Lecha, powod dla ktorego kibice Lecha spiewali przy 2-2 "Kolejorz gramy do konca"
Cytat:
|
Nigdy nie byliśmy viceMISTRZEM, no i za 3 miejsce jest jednak mniej kasy niż za 2.
|
Jednym slowem, sprzedali swoja zgode za bodaj 200 tys. zlotych. A to ci przyjaciele
