Wyświetl pojedynczy post
Bubak
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: z importu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 02.06.2009, 20:07
co powiecie o SONY ERICSON W 810i jako sprzecie do foteg/nagrać - oplaca sie dawac 300 zl jakie ma wady/ zalety?
mam czarny pas w poniżaniu
Odpowiedz cytując