Temat
:
Jaki sprzęt do fotografowania
Wyświetl pojedynczy post
Bubak
Member
Od: 12.2008
Skąd: z importu
Offline
#
47
02.06.2009, 20:07
co powiecie o SONY ERICSON W 810i jako sprzecie do foteg/nagrać - oplaca sie dawac 300 zl jakie ma wady/ zalety?
mam czarny pas w poniżaniu
Bubak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bubak
Znajdź inne posty napisane przez Bubak