Zamienie koszulke Umbro Mistrz Polski 2009 (taką jaką mieli piłkarze przy odbieraniu pucharu na stadionie i później na Sukiennicach). Mam rozmiar L (nówka) i wymienie na taką samą koszulkę Umbro MP'09 tylko, że na rozmiar XL! Jakby co to priv.
Jakby ktoś był zainteresowany kupnem takiej koszulki -
http://sklep.wisla.krakow.pl/karta.php?id_prod=723 - to chętnie sie zamienię nówką rozmiar L za nówkę rozmiar XL.
Pisać na priv. Jakby co to możemy sie ustawić pod Wiślackim Światem.