Wyświetl pojedynczy post
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1247
Stary 02.06.2009, 20:04
Zamienie koszulke Umbro Mistrz Polski 2009 (taką jaką mieli piłkarze przy odbieraniu pucharu na stadionie i później na Sukiennicach). Mam rozmiar L (nówka) i wymienie na taką samą koszulkę Umbro MP'09 tylko, że na rozmiar XL! Jakby co to priv.



Jakby ktoś był zainteresowany kupnem takiej koszulki - http://sklep.wisla.krakow.pl/karta.php?id_prod=723 - to chętnie sie zamienię nówką rozmiar L za nówkę rozmiar XL.
Pisać na priv. Jakby co to możemy sie ustawić pod Wiślackim Światem.
Ostatnio edytowane przez Above : 03.06.2009 o godz. 18:07.
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując