Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10170
Stary 02.06.2009, 19:45
GERO7 napisał(a):Wyświetl post
Jak po perypetiach z Dawidowskim ,Niedzielanem i Garguła ,kupimy Nowaka to bedzie to juz prawdziwy smiech na sali wg mnie.
Chyba się zapędziłeś wrzucając tych zawodników do jednego worka. Niedzielan wg mnie nie ma charakteru i dlatego nie potrafi zapier*** na treningach. Jak by miał miejsce w I składzie to mógłby zaskoczyć.

Co do Garguły to jestem przekonany, że po kontuzji wróci do wielkiej formy. On już przechodził długie rehabilitacje, po których potrafił się odbudować.

Uważam Dawida N. za tą samą półkę co Dawidowskiego (zbieżność). Koleś ma problemy mięśniowe, tego wyleczyć się nie da. W Bełchatowie ma ułożony trening pod siebie i tylko dzięki temu wystąpił w tylu meczach w ilu wystąpił. Jego umiejętności chętnie bym zobaczył w Wiśle, ale w pakiecie z opakowaniem już nie
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując