Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GERO7
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
10169
02.06.2009, 19:03
Jak po perypetiach z Dawidowskim ,Niedzielanem i Garguła ,kupimy Nowaka to bedzie to juz prawdziwy smiech na sali wg mnie.
GERO7
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez GERO7