Wyświetl pojedynczy post
GERO7
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10169
Stary 02.06.2009, 19:03
Jak po perypetiach z Dawidowskim ,Niedzielanem i Garguła ,kupimy Nowaka to bedzie to juz prawdziwy smiech na sali wg mnie.
Odpowiedz cytując