Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10168
Stary 02.06.2009, 18:55
emjot napisał(a):Wyświetl post
niedawno ten sam autor pisał o tym że Wisła jest zainteresowana Krajcikiem (prawy obrońca) i Vladaviciem (lewy pomocnik z Żyliny)
minął dzień i ... już zmiana celów
coś szybko ... chyba nawet rozmów z przedstawicielami ww. nie mogli przeprowadzić o oglądnięciu wszystkich płyt dvd nie wspomnę

z kolei PN twierdzi że nasze cele to:
bramkarze: Srdjan Blazić z Levadiakosu (chce go Kazimierski)
Kasprzik który podobno nie ceni się za bardzo
trzecia opcja to testowany Nikov zwany przez redektora nomen omen podpisanego PiWo Nikol

jeśli chodzi o obronę to interesujemy się wg. PN: Glikiem, Fonfarą i T. Sochą ze Śląska (który jednak ze względu na cenę -800 tys. euro) na pewno do nas nie przyjdzie
pomoc: już kiedyś prawie w Wiśle Miroslav Bozon (Rużomberok) oraz drugi Słowak Igor Zofcak ze Sparty Praga (też wyceniany na 800 tys. euro)

podsumowując każdy pisze co chce, wymyślając przy kosmiczne cele transferowe Wisły
nie ma się czym podniecać ani interesować bo i tak to jedno wielkie g....


Ja mysle ze tych zawodnikow co tu przytoczyles da sie sprowadzic.

Tylko trzea najpierw przewietrzyc szafe,powyrzucać cary i kasa na nich sie znajdzie.

Ile nas kosztuje Niedzielan z Mauro...za to bylby porzadny lewy pomocnik...

Trzeba kombinowac bo watpie zeby Cupial sypnał wiekszą kasą..
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując