Ja mysle ze tych zawodnikow co tu przytoczyles da sie sprowadzic.
Tylko trzea najpierw przewietrzyc szafe,powyrzucać cary i kasa na nich sie znajdzie.
Ile nas kosztuje Niedzielan z Mauro...za to bylby porzadny lewy pomocnik...
Trzeba kombinowac bo watpie zeby Cupial sypnał wiekszą kasą..