Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
2734
02.06.2009, 18:47
Wedlug mnie powinnismy isc ta sama droga co kiedys czyli inwestowac w perspektywiczna mlodzierz(ala Boguski, Malecki).. tylko potrzeba na to $$ od Bogusia eh
Ostatnio edytowane przez diablo885 : 02.06.2009 o godz. 18:55.
diablo885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do diablo885
Znajdź inne posty napisane przez diablo885