Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2732
Stary 02.06.2009, 18:41
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Przecież to ze jest u arabów było bezpośredni przyczyną tego, że do nas nie trafił. Byliśmy dogadani i z klubem i z zawodnikiem ale po ofercie arabów Nei zażądał więcej od nas, nie byliśmy mu tego zaoferować i jest tam gdzie jest.
A to akurat raczej bzdura. Z Neim historia była taka, iż chcieliśmy go kupić z CSKA za 700 tys. euro, oni żądali bańki. Ktoś z klubu jednak dobrze wiedział, że mają nóż na gardle i muszą go sprzedać, a jednocześnie pewnie wstępnie byliśmy dogadani z Brazylijczykiem - kontrakt miał wynosić 400 tys. euro. CSKA nie chciało opuścić, bo na stole miało ofertę za milion euro od Arabów, ale Nei wolał iść do nas (400 u nas i puchary lub 600 u Arabów - to podawała rzekomo stronka CSKA). W końcu, po paru tygodniach negocjacji, Nei miał przyjechać na badania do Krakowa i podpisać kontrakt. Nikt z klubu się chyba nawet nie zająknął na temat nowych żądań napastnika, więc podejrzewam, że po prostu Nei dowiedział się o zajebiście mało istotnym szczególe, iż z tych 400 tys. to on dostanie 200, a drugie 200 jeśli tam... Przypominam, że rok wcześniej w ten sam sposób urubiono Niedzielana, zatem ta wersja jest dla mnie najbardziej prawdopodobna. Na jego miejscu też bym się nie bawił w takie coś, tylko spakował manatki i pojechał grać gdziekolwiek indziej.
Odpowiedz cytując