zieniu.nazawsze napisał(a):

|
Bednarz pewnie przygotowywał te dwa transfery od pół roku i w jedno popołudnie znowu ma puste biurko !!!
|
A skąd Ty to wiesz? Rozumiem, że Łysol to Twój kumpel i Ci powiedział. Chłopie nabijasz posty nie wiedziec czemu wypowiedziami, które nic nie wnosza... Wydaję mi się, że Bednarz jest osobą kompetentna i ma przygotowane wiele wariantów