|
Mimo, że za Danem nigdy nie przepadałem to i tak trzeba mu pogratulować bo jeżeli wszystko utrzyma się tak jak jest w tym momencie to zdobędzie mistrzostwo Rumunii co na pewno jest nie lada osiągnięciem jak na klub, który jest z kilkunastotysięcznego miasteczka!
Gratulacje Dan!
JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
|