Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2057
Stary 02.06.2009, 18:29
Mimo, że za Danem nigdy nie przepadałem to i tak trzeba mu pogratulować bo jeżeli wszystko utrzyma się tak jak jest w tym momencie to zdobędzie mistrzostwo Rumunii co na pewno jest nie lada osiągnięciem jak na klub, który jest z kilkunastotysięcznego miasteczka!

Gratulacje Dan!




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując