Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2729
02.06.2009, 18:20
marcinb88
napisał(a):
No ok, czyli dzisiaj odpadł Nowak i Zurawski... w takim razie kto do napadu.....?
Moim zdaniem kupia Micanskiego jezeli ma klauzukle 300tys
OL Lyonaise
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OL Lyonaise
Znajdź inne posty napisane przez OL Lyonaise