Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 02.06.2009, 17:41
Już go mam od pewnego czasu, ale z ciekawości napisałem co o tym sądzicie...masz racje na początku miałem spory problem z tym wizjerem, a w tym momencie nie potrafię już robić zdjęć na żadnym większym Przy okazji możecie polecić jakiś fajny obiektyw do robienia normalnych fotek...żaden tele czy panorama




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując