FraMat napisał(a):

|
Chciałem, żeby ci, ktorzy cenili Dana mogli mu pogratulować, ale nie sądzilem, że znajda się tacy, ktorzy przy okazji będa chcieli mu dokopać.
|
hehe, coś chyba jednak przeoczyłeś - Jova ma jakiegoś alerta zainstalowanego i gdy tylko ktoś napisze Dan albo Petrescu to od razu się zjawia

- a po co marnować swój czas by pisać o kimś kogo ma się w dupie, to juz pozostanie zagadką.