Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2056
Stary 02.06.2009, 17:41
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Chciałem, żeby ci, ktorzy cenili Dana mogli mu pogratulować, ale nie sądzilem, że znajda się tacy, ktorzy przy okazji będa chcieli mu dokopać.
hehe, coś chyba jednak przeoczyłeś - Jova ma jakiegoś alerta zainstalowanego i gdy tylko ktoś napisze Dan albo Petrescu to od razu się zjawia - a po co marnować swój czas by pisać o kimś kogo ma się w dupie, to juz pozostanie zagadką.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując