Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10161
Stary 02.06.2009, 17:21
Puścili Baszcza, ponieważ szanują to co zrobił dla klubu, jak i również to, że chce zarobić jakies pieniądze, bo młody juz nie jest i powoli musi myśleć co bedzie po tym jak skończy z piłką, oczywiścię zyczę mu jak najdłuzszej kariery, a w przyszłości mam nadzieje powrotu do Wisełki
Odpowiedz cytując