Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10160
Stary 02.06.2009, 17:12
Nie rozumiem.. dlaczego puścili Baszcza?! Taki doświadczony zawodnik, ograny w europejskich pucharach, WIŚLAK przede wszystkim, elastyczny (dobrze sobie radzi w roli stopera). Co innego gdyby było kilku zmienników ale tu nie ma! Jeżeli nie mają nikogo na prawdę dobrego uzgodnionego na tą pozycję tylko teraz zaczną się jakieś castingi i dopiero teraz poszukiwania zmiennika to pogratulować.
Odpowiedz cytując