sharkey napisał(a):

Powiedzcie co sądzicie o Olympusie 520 dla średnio zaawansowanego amatora ?
|
Jak dla mnie, główna jego wada to zbyt mały wizjer. Zależy, co chcesz fotografować. Przy sporcie wielkość wizjera może mieć znaczenie, ale już przy statycznych portretach myślę, że można się jakoś przyzwyczaić.
Skoro jesteś średnio zaawansowany, na pewno wiesz, że dużo zależy od tego, jakie obiektywy będziesz podpinał do body. No i oczywiście, za ile masz szansę go kupić, bo kwestia pieniędzy to w wypadku zakupu sprzętu foto kwestia podstawowa.