|
a może zróbmy na złość też Lechowi i podpiszmy z Rengifo teraz kontrakt a przyjdzie zimą... o i jeszcze raz na złość Legii i podpiszmy tak samo Rogera...
Daj spokój z takimi propozycjami- może i fajnie by było mieć ich w kadrze ale oni są mimo wszystko świadomymi ludźmi a nie zabawkami i w życiu nie zechcą grać w Wisle- tak jak nie wierze żeby taki Cantoro, Kosowski, Franek czy jakikolwiek inny nasz piłkarz nie związany nigdy z Lechami i Legiami kiedyś zagrał u nich...
|