Wyświetl pojedynczy post
avathar
Junior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2718
Stary 02.06.2009, 17:02
ja proponuje przemyśleć temat Ślusarskiego, z tego co wiem ma zapis że w pierwszej lidze grać nie będzie...
pozostaje kwestia chęci samego zawodnika i kibiców
Odpowiedz cytując