Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
avathar
Junior Member
Od: 07.2005
Offline
#
2718
02.06.2009, 17:02
ja proponuje przemyśleć temat Ślusarskiego, z tego co wiem ma zapis że w pierwszej lidze grać nie będzie...
pozostaje kwestia chęci samego zawodnika i kibiców
avathar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do avathar
Znajdź inne posty napisane przez avathar