KaSzTaN napisał(a):

?
Napastnik ma strzelac gole! a do tego sporo wnosi do druzyny. Jesli zawodnik tak jak w meczu z LKS na wyjezdzie, po kontuzji, strzela 2 bramki i ma asyste i Ty masz problemy? Chyba ze soba. Nie raz mam przed oczyma Brozka wracajacego 30-40 metrow za gosciem, no ale jak sie kogos nie lubi to sie bedzie gnoic.
|
Czy ja go gnoję? Czy ja mu ubliżam? Ja tylko stwierdzam fakty, a to, że Brożek zgasł od kontuzji widzi chyba każdy... Poza meczem z Górnikiem to nie jest ten sam zawodnik... Weź się zastanów zanim coś napiszesz. Od mądrej krytyki i zauważenia pewnego problemu do zgnojenia kogoś i zwyzywania jest droga daleka.
Ps. Paweł Brożek to jeden z moich ulubionych zawodników Wisły
