Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2714
Stary 02.06.2009, 14:32
Może spróbować znowu z Romero Był jeszcze jeden brazylijczyk ale podobno zdecydował się grać w jakieś duńskiej drużynie.No i oczywiście rynek polski.Wisła starała się 1,5 roku temu o Gorawskiego.Więc z okazji spadku górnika może należy z nim porozmawiać.Byłby dobrym wypełnieniem luki po Zieńczuku.Bramkostrzelny Banaś również.Jeżeli polonia robi pod nich podchody to nie wierzę że Wisła nie mogła by ich pozyskac.Można zrobić wymianę za Niedzielana.Jop chce wrócić nigdy nie byłem jego zwolennikiem ale napewno podniósł swoje umiejętności w mocnej lidze rosyjskiej.Czy ktoś jeszcze pamięta jak było głośno o brazylijczyku pseudo"pitbull"? Temat przejscia do Wisły był również nagłasniany.Ostatecznie trafił do Porto ale nie przebił się do podstawowego składu.
Odpowiedz cytując