Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8388
Stary 02.06.2009, 13:55
Miałem na lapku MS Office 2007 wersje 30 dniowa, czyaby ja przedłuzyc to musze sciagnac Cracka czy jakiegos CDKeya, bo sciagałem pare cracków i nie chodziło tak wiec moze ktos ma
Odpowiedz cytując