Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe
Offline
#
8387
02.06.2009, 13:22
sndr
napisał(a):
W których krakowskich lokalach można napić się taniego piwa?
Tawerna na Mogilskiej - 3,50 z 0,5 Relakspola, albo chyba 4,20 za Łomżę
piwka kozackie
Jarza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jarza
Odwiedź stronę domową użytkownika Jarza!
Znajdź inne posty napisane przez Jarza