Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10152
Stary 02.06.2009, 12:44
Marszałek napisał(a):
Niedzielana wypożyczyć, bo to jest typ grajka jedno sezonowego. Rozstrzela się w jednej rundzie to na drugą już go pod Wawel ściągać. Inaczej nie sądzę,aby sam przebił się do pierwszego składu. Jeśli się to nie uda to sprzedać.
A gdzie on ci sie tam rozstrzela Marszalku. Chyba, ze z broni palnej Juz predzej Cwielong zostanie krolem strzelcow.

Bedzie z nim tak jak z Kryszalem, Stanko, Branko, Dudu i Rado-Matu. Wszyscy oni po odejsciu z Wisly rozstrzelali sie jak jasna cholera
Wypozyczenie mialoby sens tylko wtedy, gdyby z winy zawodnika nie udalo sie rozwiazac kontraktu.
Tyle tylko, ze do tego wszystkiego potrzebny jest chetny, a sadze ze moze byc z tym niemaly klopot.

Ludzilem sie troche, ze moze jest ziarnko prawdy w doniesieniach o rzekomym zainteresowaniu Gornika, ale kiedy okazalo sie, ze Heniu zaprowadzil ich na dno, ta furtka na rozwiazanie uciazliwego problemu, raczej zostala przed nami definitywnie zatrzasnieta.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 02.06.2009 o godz. 12:55.
Odpowiedz cytując