Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10151
Stary 02.06.2009, 12:28
A pamiętacie jak gromiliśmy tą całą Omonię?

No szkoda, bo również miałem cichą nadzieję, że wróci do Polski, do Wisły. Przydałby się, oj przydał (patrz przykład Kosowskiego).
the end
Odpowiedz cytując