Eustachy napisał(a):

Ps. mocno licze na to, ze Jacusiowi faktycznie uda sie pozegnac, przynajmniej jednego pana sposrod dwojki Cantoro-Niedzielan.
|
Niedzielana wypożyczyć, bo to jest typ grajka jedno sezonowego. Rozstrzela się w jednej rundzie to na drugą już go pod Wawel ściągać. Inaczej nie sądzę,aby sam przebił się do pierwszego składu. Jeśli się to nie uda to sprzedać. Cantoro natomiast wycisnęliśmy do granic możliwości, nie wiem czy jest on nam w stanie coś jeszcze pożytecznego zaoferować. Nasze potrzeby są ogólnie znane więc nie ma sensu ich wymieniać, niemniej jeśli nikogo nie pozyskamy pretensji mieć nie będę. Co najwyżej będę zdziwiony,bo skoro pozwolono odejść Basczyńskiemu i Zieńczukowi, to raczej ktoś na ich miejsce jest.A i jeszcze jedno. Przydałby się ktoś podobny grą do Paulisty. Poza tym rewelacji bym się nie spodziewał. Tym bardziej,ze mamy dodatkowy koszt w postaci gry poza naszym stadionem. Jedyne czego się spodziewam,to użalania się na forum,ze szansa na awans do LM była, ale bez wzmocnień przepadła
