pan_premier napisał(a):

w przypadku napastnika liczy sie ta częśc ciała która moze strzelić gola, wiec jak jest pochylony i zza obrońcy wystaje tylko jego głowa to jest spalony.
Nie wiem jak jest z obrońca ale przypuszczam, ze tak samo
|
Pewnie masz rację, bo brzmi to najbardziej rozsądnie.