zim zum napisał(a):

Szkoda. Ja rozumiem, że większa kasa, fajna liga, słoneczko itp. ale naprawdę liczyłem na to, że Żurawski nas wzmocni. Tym bardziej, że sezon miał niezły, a kontrakt u nas zapewne też dostałby całkiem niezły, na pewno jeden z najwyższych w Ekstraklasie.