Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10143
Stary 02.06.2009, 11:50
zim zum napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/93/news93...-w-Omonii.html

Temat Żurawskiego zakończony
Szkoda. Ja rozumiem, że większa kasa, fajna liga, słoneczko itp. ale naprawdę liczyłem na to, że Żurawski nas wzmocni. Tym bardziej, że sezon miał niezły, a kontrakt u nas zapewne też dostałby całkiem niezły, na pewno jeden z najwyższych w Ekstraklasie.
Odpowiedz cytując