Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#946
Stary 02.06.2009, 11:10
LAW napisał(a):Wyświetl post
Poprzedni sezon był fantastyczny przy dużym udziale Kosowskiego + Błaszczykowskiego, przebudzeniu Brożka (wsześniej był królem pudeł) i życiowej formie Zieńczuka. Ten sezon zapowiadał się czarno, ale daliśmy rade. To duża zasługa Macieja Skorży. Dziękuję i przepraszam. Jak jeszcze trenował Amikę to uważałem go za średniego trenera. Ale z drugiej strony Amika była śmiesznym klubikiem, który np. jako pierwszy był w fazie grupowej PU i w czołówce Ekstaklasy każdego sezonu, bo to Skorża wyciskał z tamtego teamu co się dało...
Hmm ? Kogo ? Ostatni sezon z Błaszczykowskim nie był bynajmniej fantastyczny ...