Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2055
Stary 02.06.2009, 10:38
Nie gramy teraz pięknej piłki ale za z całym szacunkiem za Petrescu graliśmy jeszcze bardziej siermiężnie wręcz nie dało się tego oglądać. Teraz przynajmniej próbujemy coś klepnąć po ziemi i skrzydłami a za Dana długa dzida była podstawą taktyki.
Osobiście nie mam nic do niego i szczerze się cieszę z sukcesu Unirei, której ani jednego meczu nie oglądałem więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Natomiast oglądałem każdy mecz Wisełki za Petrescu i właśnie tak ją zapamiętałem.
Odpowiedz cytując