Wyświetl pojedynczy post
Blat Wywiad
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10138
Stary 02.06.2009, 09:21
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
No to tak jak Wisła więc w sam raz się nadaje. Przestań chłopie pitolić...czy szrot czy nie to stwierdzi kto inny bardziej kompetentny niż wirtualni menedżerowie śledzący youtube'a i statystyki z transfermarktu i wikipedii.
otóż to...
Odpowiedz cytując