|
Banita
Offline
|
|
Wojtek_Lok napisał(a): 
No to tak jak Wisła więc w sam raz się nadaje. Przestań chłopie pitolić...czy szrot czy nie to stwierdzi kto inny bardziej kompetentny niż wirtualni menedżerowie śledzący youtube'a i statystyki z transfermarktu i wikipedii.
|
otóż to...
|
|