Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2053
Stary 02.06.2009, 09:16
Czyli wszystko się zgadza. Jak Dan ma drużynę no-nameów, która maksymalnie mu się podporządkuje, to robi wynik. Identyczna historia była w Sportul, gdzie trenował przed przyjściem do Wisły.

Schody zaczynają się, jak piłkarze mają coś do powiedzenia. Charakter Dana plus charakter zawodników = mieszanka wybuchowa. Dlatego niecierpliwie czekam, jak zacznie trenować gwiazdorską Steauę lub reprezentację Rumunii
Aha i żeby nie było. Gratuluję mistrzostwa Danowi. Bo wynik jest wynik.
..
Odpowiedz cytując