sq napisał(a):

a ze stwierdzeniem:
aż trudno się nie zgodzic. Zwłaszcza jeśli dojdziemy do stwierdzenia że bez pomyłek sędziowski futbolbyłby nudny...
|
moim zdaniem dowodem na czystość tej ligi sa pozycje Piasta,Polonii B, ŁKSu, Arki Górniika i KSC.
cieszę się, zę spadek Cracovii idealnie wpisuje się w ich pełną upokorzeń i szwindli historię. **** z tym, ze tydzień temu nie umieli wygrac u siebie ze słabiutkim Górnikiem. Spadli rpzez układ, sedziów, PZPN i przede wszystkim GTS.
Chrystus polskich klubów spada w imię sprawiedliwosci i uczciwego awansu. Za honor za naród za kraj, aj waj!