Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7535
Stary 02.06.2009, 08:21
sq napisał(a):Wyświetl post
a ze stwierdzeniem:

aż trudno się nie zgodzic. Zwłaszcza jeśli dojdziemy do stwierdzenia że bez pomyłek sędziowski futbolbyłby nudny...
moim zdaniem dowodem na czystość tej ligi sa pozycje Piasta,Polonii B, ŁKSu, Arki Górniika i KSC.

cieszę się, zę spadek Cracovii idealnie wpisuje się w ich pełną upokorzeń i szwindli historię. **** z tym, ze tydzień temu nie umieli wygrac u siebie ze słabiutkim Górnikiem. Spadli rpzez układ, sedziów, PZPN i przede wszystkim GTS.

Chrystus polskich klubów spada w imię sprawiedliwosci i uczciwego awansu. Za honor za naród za kraj, aj waj!
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując