Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10136
Stary 02.06.2009, 07:54
Raporter napisał(a):Wyświetl post
Nie po prostu w tym Debrecenie gra Dudu(zagrał ok 15 meczów w niepełnym wymiarze) . Poza tym cały czas bardzo wcześnie odpadają w pucharach. Co prawda Legia też. Ale raczej nie jest to drugi Roger. Dobrze bije rzuty wolne. Coś jak Zieniu( na podstawie Youtube).
No to tak jak Wisła więc w sam raz się nadaje. Przestań chłopie pitolić...czy szrot czy nie to stwierdzi kto inny bardziej kompetentny niż wirtualni menedżerowie śledzący youtube'a i statystyki z transfermarktu i wikipedii.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując