Raporter napisał(a):

Nie po prostu w tym Debrecenie gra Dudu(zagrał ok 15 meczów w niepełnym wymiarze) . Poza tym cały czas bardzo wcześnie odpadają w pucharach. Co prawda Legia też. Ale raczej nie jest to drugi Roger. Dobrze bije rzuty wolne. Coś jak Zieniu( na podstawie Youtube).
|
No to tak jak Wisła

więc w sam raz się nadaje. Przestań chłopie pitolić...czy szrot czy nie to stwierdzi kto inny bardziej kompetentny niż wirtualni menedżerowie śledzący youtube'a i statystyki z transfermarktu i wikipedii.