Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10133
Stary 02.06.2009, 07:33
Dobra ten Leandro gra w Debrecynie- Mistrz węgier 2 razy teraz i rok temu. Kończy mu się kontrakt. Debrecyn w puchar bardzo słabo grał. Leandro opisują jako wing back więc jest nastawiony defensywnie. Wcześniej rozegrał 80 spotkań w Ferencvarosie w latach 2002-2006.

http://en.wikipedia.org/wiki/Leandro...oso_de_Almeida

Ogólnie raczej szrot...
Ostatnio edytowane przez Raporter : 02.06.2009 o godz. 07:39.
Odpowiedz cytując