Dobra ten Leandro gra w Debrecynie- Mistrz węgier 2 razy teraz i rok temu. Kończy mu się kontrakt. Debrecyn w puchar bardzo słabo grał. Leandro opisują jako wing back więc jest nastawiony defensywnie. Wcześniej rozegrał 80 spotkań w Ferencvarosie w latach 2002-2006.
http://en.wikipedia.org/wiki/Leandro...oso_de_Almeida
Ogólnie raczej szrot...