Generalnie z tym screenem i wszystkimi liniami namalowanymi paintcie jest ten problem, że nie są one dokładne przez co nie pokazują rzeczywistej lini spalonego. Sam kąt ujęcia jest dość niewygodny, do tego jeszcze wchodzi lekka perspektywa i po sprawie- ustalić jak było faktycznie w 100% jest dość trudno.
W każdym bądź razie dla mnie spalony jest dość wyraźny- bardzo duże wychylenie do przodu, jak na moje oko stopa również jest wysunieta sporo przed linię spalonego.