Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7525
Stary 02.06.2009, 00:30
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli by patrzec tylko na linie wyznaczone przez odcienie zieleni murawy to....no właśnie

ps z nudów, kończąc wątek spalonego, pobawiłem się tą ost. fotką i wyszło mi takie cuś



Czyli był ale taki nijaki
Generalnie z tym screenem i wszystkimi liniami namalowanymi paintcie jest ten problem, że nie są one dokładne przez co nie pokazują rzeczywistej lini spalonego. Sam kąt ujęcia jest dość niewygodny, do tego jeszcze wchodzi lekka perspektywa i po sprawie- ustalić jak było faktycznie w 100% jest dość trudno.
W każdym bądź razie dla mnie spalony jest dość wyraźny- bardzo duże wychylenie do przodu, jak na moje oko stopa również jest wysunieta sporo przed linię spalonego.
Odpowiedz cytując