Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7523
Stary 01.06.2009, 23:42
Krissu napisał(a):Wyświetl post


Tu chyba widać lepiej.
Jeśli by patrzec tylko na linie wyznaczone przez odcienie zieleni murawy to....no właśnie

ps z nudów, kończąc wątek spalonego, pobawiłem się tą ost. fotką i wyszło mi takie cuś



Czyli był ale taki nijaki
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 02.06.2009 o godz. 00:05.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując