Wyświetl pojedynczy post
Wujekm
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Z kosmosu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7522
Stary 01.06.2009, 23:39
A ja mam nieco inne pytanie Wie ktoś może ile klub dostanie kasy od C+ za zdobycie mistrzostwa Wiem tylko o podziale 50(liga)/25(miejsce)/25(medialność) ale jaka to kwota to już nie
UBUNTU
linux for human beings
Odpowiedz cytując