Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
Od: 04.2005
Offline
#
3570
01.06.2009, 23:24
Nie wiem kto, ale ktoś zrobił niezłą kaszanę z tego tematu obcinając te 20 tys postów czy ile ich tam było - myślę, że dla niektórych śledzenie tego tematu mogłoby być przyczynkiem do zrobienia doktoratu z politologii - bes sęsu
sambo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sambo
Znajdź inne posty napisane przez sambo