Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3570
Stary 01.06.2009, 23:24
Nie wiem kto, ale ktoś zrobił niezłą kaszanę z tego tematu obcinając te 20 tys postów czy ile ich tam było - myślę, że dla niektórych śledzenie tego tematu mogłoby być przyczynkiem do zrobienia doktoratu z politologii - bes sęsu