Wyświetl pojedynczy post
dudzon
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: z Zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2046
Stary 01.06.2009, 23:14
Szacunek dla Petrescu, zawsze powtarzałem że to jeden z najlepszych trenerów jakich Wisła miała ostatnio. Tyle że to nie był trener na to nasze zadupie i tumiwisizm... Jeżeli pokaże się z dobrej strony w Lidze Mistrzów, to kto wie może dostane oferte z Premier League, bo nazwisko ma tam już wyrobione..
Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce
Odpowiedz cytując