|
Szacunek dla Petrescu, zawsze powtarzałem że to jeden z najlepszych trenerów jakich Wisła miała ostatnio. Tyle że to nie był trener na to nasze zadupie i tumiwisizm... Jeżeli pokaże się z dobrej strony w Lidze Mistrzów, to kto wie może dostane oferte z Premier League, bo nazwisko ma tam już wyrobione..
Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce
|