Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7516
Stary 01.06.2009, 23:08
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Ja bym polemizował. Wyobraźcie sobie sytuacje że dwóch zawodników wychodzi z kontrą, wyprzedzają obydwaj całą obronę, jeden cały czas holuje piłkę, więc biegnie wolniej, podaje do partnera który wychodził/biegł szybciej i ten strzela gola. Obrona była cienka, została jeszcze na połowie przeciwnika, dwóch wyszło z kontrą, jeden miał już sam na sam z bramkarzem, ale wolał podać do drugiego, bo ten miał pustą bramkę...ale może się myle.
ale co ty chlopie jakies nowe przepisy tworzysz ? wszystko jest jasno okreslone. Spalony jak byk, nie ma co polemizowac.
Odpowiedz cytując