Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2866
Stary 01.06.2009, 23:04
Stary filmik, ale za każdym razem jak oglądam to padam ze śmiechu, sarkazmy Twarowskiego pierwszej próby
http://www.youtube.com/watch?v=nLd-4...eature=related

E: jeszcze jeden: http://www.youtube.com/watch?v=VamBu5ymgrU
Ostatnio edytowane przez donPedro23 : 01.06.2009 o godz. 23:10.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując