Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303
Offline
#
7510
01.06.2009, 22:31
Jest spalony, z tego co się orientuję, to w takiej sytuacji w momencie podania Rengifo powinien być
ZA
linią piłki a nie przed.
PS. Ta żółta linia jest trochę krzywa i nierównoległa to linii pola bramkowego
Feci quod potui faciant meliora potentes
spirit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spirit
Znajdź inne posty napisane przez spirit