0 22 napisał(a):

Śmiejecie się z tego dlatego, ze chodzi o Cracovię czy dlatego, ze to jest zabawne?
|
Oczywiście, ze dlatego, że chodzi o Pasiastych. Mamy ogromny kompleks Cracovii i stąd nasza radość. Gdyby w jej miejsce był przykładowo Piast Gliwice trwalibyśmy w żałobie razem z jego kibicami.
Zadowolony?
_____________________________
A może zarząd Cracovii zrobi też liste meczów w których sędziowie to im pomagali?
Wszyscy są przeciwko nim, biedaki :(