Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7504
Stary 01.06.2009, 22:09
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Śmiejecie się z tego dlatego, ze chodzi o Cracovię czy dlatego, ze to jest zabawne?
Oczywiście, ze dlatego, że chodzi o Pasiastych. Mamy ogromny kompleks Cracovii i stąd nasza radość. Gdyby w jej miejsce był przykładowo Piast Gliwice trwalibyśmy w żałobie razem z jego kibicami.

Zadowolony?

_____________________________

A może zarząd Cracovii zrobi też liste meczów w których sędziowie to im pomagali?
Wszyscy są przeciwko nim, biedaki :(
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując