Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10130
Stary 01.06.2009, 22:02
Angmir napisał(a):Wyświetl post
I wtedy chyba Skorża zostaje grającym trenerem, razem z Kulawikiem i Moskalem żeby załatać dziury w składzie
Skorża do obrony Kaziu i Kulawik do pomocy i mamy skład na LM! Jeszcze tylko Patera z Wrocławia trzeba wyciągnąć...
Odpowiedz cytując