Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10127
Stary 01.06.2009, 21:42
Najlepszym ruchem Wisły byłoby gdyby Beto albo odszedł, albo przepracował cały okres przygotowawczy, zrzucił kilka kg i został wypożyczony na pół roku do klubu typu ruch, polonia bytom, piast, ewentualnie 1 liga.
Nie sądze, że Skorża będzie chciał go wprowadzać na końcówki meczów, gdy nie będzie w formie. Ja w niego wierzę, jak wierzę w każdego zawodnika Wisły (bez skrajnych przypadków, czyli albo kalek (Dawidek), albo beztalenci (Kmieciu))

Wszystko zależy od transferów, przyjdzie napastnik - nie ma Beto, nie przyjdzie - zostanie
Odpowiedz cytując